Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Zobraziť viac informácií.
EN   EN version

Energetický Daršan, Liečivé Meditácie

Liečivá Mantra: "Z môjho srdca vyviera Láska, ktorá zaplavuje celú moju bytosť a všetko okolo mňa."

 

Jedná sa o silne transformačný proces prostredníctvom dotyku. Počas tohto dotyku dochádza k vyváženiu a harmonizácii energií každej bytosti ktorá tento proces absolvuje. Každá ľudská bytosť je nositeľom tak ženskej ako aj mužskej energie, bez ohľadu na to, či sa vo fyzickej podobe jedná o ženu alebo muža, teda o ženské alebo mužské telo. Náš energetický systém obsahuje obe z týchto princípov. Tieto energie kumulujú v hemisférach nášho mozgu. Ľavá hemisféra je nositeľom mužskej energie teda mužského princípu (vyznačuje sa najmä intelektom a logickým myslením) a pravá hemisféra je nositeľom ženskej energie teda ženského princípu (vyznačuje sa najmä intuíciou a tvorivosťou). Z dôvodu vonkajších vplyvov a žitím každodenného neuvedomelého života, kde svoju pozornosť zameriavame prevažne len na vonkajší svet, dochádza k enormnému vychýleniu energií v jednotlivých hemisférach a teda k nerovnováhe. Súčasný svet je momentálne nezdravo vychýlený do ľavej hemisféry, teda mužského princípu a prebiehajúca Evolúcia Vedomia má za následok presun do pravej hemisféry, teda ženského princípu s následným uvedením oboch princípov do rovnováhy. K tomuto procesu je práve silne nápomocný aj tento Energetický Daršan, počas ktorého dochádza k dotyku na temene hlavy (nad hemisférami) a následne nastáva harmonizácia jednotlivých princípov, správne vyváženie a vyladenie ženského a mužského princípu a ich následné uvedenie do rovnováhy. Prostredníctvom Energie ktorá počas tohto dotyku prúdi, dochádza u každej ľudskej bytosti k individuálnemu presunu energií medzi jednotlivými polaritami, práve podľa toho, čo táto konkrétna bytosť potrebuje, ďalej dochádza k prebudeniu alebo prehĺbeniu Vedomia. Energetický Daršan je realizovaný počas Liečivej Meditácie a je doprevádzaný transformačnou a prebúdzajúcou hudbou.

Nekontrolované vychýlenie sa do ľavej hemisféry mozgu má napr. za následok neustálu nespokojnosť, nepokoj a nekľud, naháňanie sa len vo vonkajšom svete, často až neovládateľnú túžbu po moci, sláve, úspechu a enormnom materializme, nezvládateľnú túžbu po sexe a nedostatok láskyplnosti, tiež hrubú silu ktorá je v širšom aspekte zodpovedná za nepokoje a vojny vo svete.

Nekontrolované vychýlenie sa do pravej hemisféry mozgu má za následok napr. nezáujem o vonkajší svet, silnú až neovládateľnú túžbu len po duchovnom poznaní, kde u takejto ľudskej bytosti často dochádza až k úteku pred vonkajším svetom, ale napr. aj prehnané a až nekontrolovateľné emócie.

Najdôležitejší je teda stred, rovnováha a jedine taká ľudská bytosť, ktorá má tieto princípy vyladené v rovnováhe, dokáže žiť zmysluplný, radostný, vo všetkých oblastiach naplnený, láskyplný a plnohodnotný život.

 

Na Energetický Daršan a Liečivé Meditácie je potrebné sa vopred objednať.

 

Dĺžka týchto podujatí je cca. 1,5 hod., v závislosti od počtu zúčastnených.

 

objednávky a kalendár


pre viac informácií kliknite sem


Fórum - miesto, kde sa s nami môžete podeliť o Vaše zážitky


právo na samoliečenie


Organizátor podujatí:
Ozdravenie sveta, n.o.
Prešovská cesta 47
040 22 Košice
www.ozdraveniesveta.sk

www.energetickydarsan.eu

Facebook: Ozdravenie Sveta
kontakt: +421 910 789 000,  +421 907 877 877
 

Energetický Daršan, Liečivé Meditácie